Bilmex BilgisayarKurumsal

BİLMEX BİLGİSAYAR

     Bilmex Bilgisayar 2001 yılında işletmelerin bilgi teknolojilerinde ihtiyaç duyduğu bileşenleri sağlamak ve bu bileşenlerin desteğini vermek amacıyla kuruldu.


     Teknik kabiliyetini sürekli geliştirerek müşterilerine Esnek ve Ölçeklenebilir temelde en uygun çözümleri üretmek temel prensibidir.


     Bilgisayar ve bilgisayar parçaları satışı (oem ürünler), teknik destek , servis, bakım hizmetleri ile birlikte teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermektedir. Dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına giren Bilmex Bilgisayar, bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir.


Misyonumuz


Müşterilerinin yaşam ve iş kalitelerini yükseltmeye yardımcı olan yenilikçi ve modern yaklaşımlar geliştirmek...


Misyonumuz

     Dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunma hedefi ile gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile daha da kolay hale getirmektir.

Bilmex Bilgisayar 2001 yılında işletmelerin bilgi teknolojilerinde ihtiyaç duyduğu bileşenleri sağlamak ve bu bileşenlerin desteğini vermek amacıyla kuruldu.

Türkiye'nin önde gelen teknoloji firmalarından biri olmak hedefiyle Saha keşif, ürün konumlandırma, maliyet ve rekabet analizi, benzersiz çözümler için kurulmuştur. Teknik departmanı ve ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda proje,yazılım, servis, bakım, montaj ve onarım ihtiyaçlarını zamanında ve kalite ilkelerine sadık kalarak gerçekleştirmektedir.

Mehmet KOCA Osman ÖZEL
Copyright © 2019 Bilmex | Tüm Hakları Saklıdır.