Hizmetler

Hizmetler

Program Satış

     Sektörün önde gelen yazılım markalarının bayiliğini ve yetkili servisliğini yapmaktayız. Buna bağlı olarak satışı yapılan programların teknik servis ve desteğini vermekteyiz.

Bilgisayar Satışı

     Hazır PC satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Taksit imkanları ve çok özel kampanyalarla hizmetinizdeyiz.

Notebook Tamiri ve Satışı

     Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebook’unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 - 7 iş gününü bulmaktadır.

Bilgisayar Teknik Servisi

     Eğer bilgisayarınızda bir sorun varsa, işiniz acilse, içindeki veriler size özelse ve bu verilerin kaybına tahammülünüz yoksa, tek yapmanız gereken bizi aramanız... Uzman ekibimiz, en kısa süre içerisinde size çözüm sunacaktır.

Yıllık Bakım Sözleşmesi

     Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmekte...

Network ve Kablolama Sistemleri

     Ms Windows satış ve kurulumları, kablolu veya kablosuz network sistemleri kurulumu, Linux ağ yönetim çözümleri, uzak mesafeler arası ağların güvenli çalışması için gerekli önlemlerin alınması vb. hizmetler, MS Exchange Server Kurulum ve Yapılandırma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan data kabloları Cat5e, Cat6e, Cat6a, Cat7 UTP – FTPgibi standartları desteklemelidir.

Data Kurtarma İşlemleri

     Her marka/model sabit diskten veya medyadan (usb,tape kaset, memory kart, scsi diskler, raid array ler, video disk ve kasetler) , işletim sistemi, dosya formatı, veri türü, disk boyutu ne olursa olsun veri kurtarılması temel işimizdir.

Bilmex Bilgisayar 2001 yılında işletmelerin bilgi teknolojilerinde ihtiyaç duyduğu bileşenleri sağlamak ve bu bileşenlerin desteğini vermek amacıyla kuruldu.

Türkiye'nin önde gelen teknoloji firmalarından biri olmak hedefiyle Saha keşif, ürün konumlandırma, maliyet ve rekabet analizi, benzersiz çözümler için kurulmuştur. Teknik departmanı ve ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda proje,yazılım, servis, bakım, montaj ve onarım ihtiyaçlarını zamanında ve kalite ilkelerine sadık kalarak gerçekleştirmektedir.

Mehmet KOCA Osman ÖZEL
Copyright © 2019 Bilmex | Tüm Hakları Saklıdır.